• Telefon: 0850 446 02 02

  • E-Mail: info@yenikismetkargo.com

Firmamıza ait nakliye araçları, haftanın 6 günü boyunca Türkiye’nin bir çok noktasından farklı konumlara düzenli olarak sevkiyat gerçekleştirmektedir.

Bu araçlarımızla, parsiyel taşıma taleplerinize cevap verebilmekteyiz.

Lojistik sektörünün çözümlerinden biri olan parsiyel taşımacılık, anlamı itibariyle herhangi bir ürünün veya malın tümüyle değil, parça olarak taşınması demektir.

Bu taşımacılık türünde genel olarak aynı rotada bulunan yol üzerinde birden fazla müşterinin yükü taşınabilmektedir.

 

Özellikle maliyet açısından diğer taşıma türlerine göre daha avantajlı olan bu seçenekte, komple araç kiralama yerine, yükler aynı araca yüklenmektedir.

Böylece düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir. Maliyet hesaplamalarında, taşınacak olan yükün ölçüsü, adeti ve tonajı gibi etkenler önem kazanır.

 

Lojistik maliyetlerin önemli bir gider kalemi olduğu düşünüldüğünde, parsiyel taşımacılık parça yükü olan şirketler için oldukça avantajlıdır. Özellikle düşük tonaj ve hacime sahip yükler bazı durumlarda yüksek maliyetlere neden olabilmektedir. Parsiyel taşımacılık çözümlerimiz sayesinde parça yüklerinizi  hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde taşıyoruz.

   Arası    Kilometredir.